Denna webbplats använder cookies för att ge dig den bästa användarupplevelsen.

Genom att fortsätta ger du oss tillåtelse att lagra cookies. Läs mer om cookies

Fortsätt

Styrelsen

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/kajsahessel-150x150.jpg
Kajsa Hessel

Ordförande

Avdelning Öst

E-post: kajsa.hessel@me.com

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/larstengvall-150x150.jpg
Lars Tengvall

Vice ordförande

Avdelning Skåne-Blekinge

E-post: lars.tengvall@ncc.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/yvonnestenman-150x150.jpg
Yvonne Stenman

Sekreterare

Avdelning Öst

E-post: yvonne.stenman@skanska.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/petersjoquist-150x150.jpg
Peter Sjöquist

Kassör

Avdelning Norra Norrland

E-post: peter.sjoquist57@gmail.com

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/jeanetcorvinius-150x150.jpg
Jeanet Corvinius

Ledamot

Avdelning Öst

E-post: jeanet.corvinius@peab.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/nancylawoko-150x150.jpg
Nancy Lawoko

Ledamot

Avdelning Öst

E-post: nancylawoko@gmail.com

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/marcusmalmstrom-150x150.jpg
Marcus Malmström

Ledamot

Avdelning Öst

E-post: ebbadisa@gmail.com

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/andershinn-150x150.jpg
Anders Hinn 

Ledamot

Avdelning Skåne-Blekinge

E-post: anders.hinn@wastbygg.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/alfsvensson-150x150.jpg
Alf Svensson

Ledamot

Avdelning Skåne-Blekinge

E-post: alf.svensson@solvesborg.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/andersholmgren-150x150.jpg
Anders Holmgren

Ledamot

Avdelning Väst

E-post: anders.h@effektivbygg.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/parrask-150x150.jpg
Pär Rask

Ledamot

Avdelning Väst

E-post: par.rask@kallfelt.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/katarinalindh-150x150.jpg
Katarina Lindh

Ledamot

Avdelning Småland-Halland

E-post: katarina.lindh@icloud.com

Revisorer:
Björn Lewander, avdelning Öst
E-post: bjorn.lewander@cramo.com
Tony Serenban, avdelning Öst
E-post: tony.serenban@gmail.com

Suppleanter:
Jonas Nyqvist, avdelning Öst
Ola Ågren, avdelning Öst
Christina Andersson, avdelning Småland-Halland
Anders Larsson, avdelning Småland-Halland
Emese Némethi, avdelning Skåne-Blekinge
Hampus Bylén, avdelning Mellansverige
Malin Berglind, avdelning Mellansverige

Valberedningen:
Lars Johansson (sammankallande), avdelning Mellansverige: 070-689 07 49, lars-gunnar.johansson@ncc.se
Catharina Holmström, avdelning Skåne/Blekinge
Darko Brajkovic, avdelning Öst

Följ oss på
sociala medier