Denna webbplats använder cookies för att ge dig den bästa användarupplevelsen.

Genom att fortsätta ger du oss tillåtelse att lagra cookies. Läs mer om cookies

Fortsätt

Styrelsen

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/kajsahessel-150x150.jpg
Kajsa Hessel

Ordförande

Avdelning Öst

E-post: kajsa.hessel@byggcheferna.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/larstengvall-150x150.jpg
Lars Tengvall

Vice ordförande

Avdelning Skåne-Blekinge

E-post: lars.tengvall@byggcheferna.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/yvonnestenman-150x150.jpg
Yvonne Stenman

Sekreterare

Avdelning Öst

E-post: yvonne.stenman@byggcheferna.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/petersjoquist-150x150.jpg
Peter Sjöquist

Kassör

Avdelning Norra Norrland

E-post: peter.sjoquist57@byggcheferna.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/jeanetcorvinius-150x150.jpg
Jeanet Corvinius

Ledamot

Avdelning Öst

E-post: jeanet.corvinius@byggcheferna.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/nancylawoko-150x150.jpg
Nancy Lawoko

Ledamot

Avdelning Öst

E-post: nancylawoko@byggcheferna.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/marcusmalmstrom-150x150.jpg
Marcus Malmström

Ledamot

Avdelning Skåne-Blekinge

E-post: marcus.malmstrom@byggcheferna.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/andershinn-150x150.jpg
Anders Hinn 

Ledamot

Avdelning Skåne-Blekinge

E-post: anders.hinn@byggcheferna.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/andersholmgren-150x150.jpg
Anders Holmgren

Ledamot

Avdelning Väst

E-post: anders.holmgren@byggcheferna.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2018/06/parrask-150x150.jpg
Pär Rask

Ledamot

Avdelning Väst

E-post: par.rask@byggcheferna.se

https://byggcheferna.se/app/uploads/2020/10/emese1-150x150.jpg
Emese Némethi

Ledamot

Avdelning Skåne-Blekinge

E-post: emese.nemethi@byggcheferna.se

Revisorer:
Björn Lewander, avdelning Öst
E-post: bjorn.lewander@cramo.com
Tony Serenban, avdelning Väst
E-post: tony.serenban@gmail.com

Suppleanter:
Jonas Nyqvist, avdelning Öst
Christina Andersson, avdelning Småland-Halland

Valberedningen:
Lars Johansson (sammankallande), avdelning Mellansverige: 070-689 07 49, lars-gunnar.johansson@ncc.se
Catharina Holmström, avdelning Skåne/Blekinge

Följ oss på
sociala medier